Praktické informácie

Free-portal.sk je portál o všetkom a najmä pre všetkých. Nájdete tu množstvo článkov, zábavy, ale aj užitočných informácií.

http://www.free-portal.sk/

Rady pre začínajúcich podnikateľov súvisiace so založením živnosti a súvisiacími oznamovacími povinnosťami.

http://zacinampodnikat.blogspot.com/

Český kalendár so svetovými a českými sviatkami, meninami slávnych osobností, pranostikami a vyhľadávačom mien.

http://kalendar.wu.cz/

Stránky obsahujúce dennodenne vyhľadávané informácie v jednom balíku, počasie, horoskop, cestovné spoje, správy, šport, slovník atď. Ich úlohou je sprostredkovať prístup k potrebným informáciám čo najjednoduchšou a najrýchlejšou formou.

http://www.najdimi.szm.com/
Top 1x

Vyhľadajte si telefónne číslo osoby, alebo firmy. Ponúkame vyhľadávanie operátorov Orange a T-com. Vyhľadávanie podľa mena, mesta a ulice hľadanej osoby firmy.

http://telefonny-zoznam.info-online.sk/
Top 1x

Zoznam úradov práce Slovenskej republiky. Mnoho zaujímavých linkov pre hľadanie práce nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

http://urady-prace.info-online.sk/

Ponúkame vám vzorový životopis Európskej Únie v slovenskom aj anglickom jazyku. Základné informácie pri písaní životopisu. Veľké množstvo linkov pre umiestnenie vašeho životopisu pre agentúry a sprostredkovateľské firmy.

http://zivotopis.info-online.sk/

Ako vyberať brigády pre študentov na leto. Praktické informácie a ponuky brigád. Informujte sa s dostatočným predstihom o možnostiach zárobku pre študentov. A pozor na podvodné jednanie.

http://www.letni-brigady.cz/

Informačný portál, na ktorom nájdete všetko o dámskej obuvi. Od plážovej obuvi, sandál a lodičiek, cez športovú a spoločenskú až po zdravotnú obuv.

http://www.damska-obuv.webnode.sk/

Informačný portál o gélových nechtoch. Aké sú aktuálne trendy zdobenia, dĺžka a tvar gélových nechtov, postup výroby a starostlivosť o ne. Inšpirovať sa môžete fotogalériou gélových nechtov.

http://www.nechty-gelove.webnode.sk/
Top 5x

Kurz kreslenia pravou mozgovou hemisférou - metódou Betty Edwards. Kurzy kreslenia aj pre ľudí ktorý si myslia že nemajú talent. Naučte sa kresliť za 1 a pol dňa. Kurz pre celé Slovensko je určený na rozvoj kreativity.

http://www.kurzkreslenia.webnode.sk/

Rady a tipy ako správne napísať životopis, rady čoho sa vyvarovať a na čo sa zamerať pri jeho písaní. Možnosť stiahnutia vzorového životopisu.

http://zivotopis.pracovne-ponuky.sk/
Top 1x

Základné informácie, ktoré má každý vedieť v prípade ohrozenia života, zdravia, alebo majetku. Prvá predlekárska pomoc, evakuácia, ochrana obyvateľstva, varovanie obyvateľstva a základné telefónne čísla.

http://www.comakazdyvediet.szm.sk/

Denne aktualizované informácie nielen pre opatrovateľky v Rakúsku. Diskusné fórum. Chat. Kurz nemčiny zadarmo. Katalóg prepravcov. Inzercia voľných pracovných miest. S nami sa nestratíte.

http://opatrovanie.eu/